POOPSIE RAINBOW SURPRISES DUHOVÁ PANENKA 2 DRUHY VLNA 1

1 595,00 Kč
Není daň

Poopsie Rainbow Surprises Duhová panenka 2 druhy vlna 1

Užij si zábavu se slizem v úplně novém duchu. Připrav třpytivý sliz a dej ho do outfitu, botiček a doplňků Duhové panenky. Ozdobíš jí tak podle svého. Jakou Duhovou panenku rozbalíš? To je překvapení! Sbírej duhu. Obsah balení: 1 Duhová panenka (celkem 4 druhy), 1 bunda, která slouží i pro uchování slizu, 1 outfit, který slouží i pro uchování slizu, 1 pár bot, který slouží i pro uchování slizu, 1 kabelka, která slouží i pro uchování slizu, 1 hřeben. Sada pro přípravu slizu, která obsahuje: 4 sáčky s práškem pro přípravu slizu, 2 sáčky s práškem se speciálními efekty, 3 sáčky s drobnými třpytkami, 1 sáček se třpytkami, 1 sáček se zvýrazňovacím efektem, 1 odměrka, 1 lžička, 1 lahvička.

Rozměry balení Š×V×H :267×407×134 mm

Počet
Poslední kus skladem

  • Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady zabezpečení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady doručení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
  • Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka) Zásady vrácení (upravuje se pomocí modulu Ujištění zákazníka)
561095
2 ks

Mohlo by vás také zajímat